TNT zamawia na sezon serial przygodowy z nutką fantasy „The Librarians”

Rebecca Romjin zagra główną rolę w pierwszym sezonie serialu będącego kontynuacją filmów przygodowych z serii "Bibliotekarz".

Rebecca Romjin zagra główną rolę w pierwszym sezonie serialu będącego kontynuacją filmów przygodowych z serii "Bibliotekarz".

Adam Siennica

Adam Siennica

TNT zamawia 10-odcinkowy sezon serialu przygodowego, który skupi się na czwórce zwyczajnych ludziach z niezwykłymi talentami. Zostają oni wybrali przez Flynna (Noah Wyle) do pracy w Bibliotece - tajnym stowarzyszeniu wiedzy i heroizmu. Grupa bohaterów podróżuje po świecie, badając nadzwyczajne wydarzenia, mierząc się z pradawnymi konspiracjami i broniąc niewinnych przed niebezpiecznym, sekretnym światem magii.

Główną rolę ma zagrać Rebecca Romjin, która jakiś czas temu występowała w serialu stacji pt {{King and Maxwell}}. W obsadzie są także Christian Kane (Leverage), Lindy Booth ("Philanthropist"), John Kim (The Pacific) i John Larroquette ("Night Court"). Noah Wyle, który grał głównego bohatera w trzech pełnometrażowych filmach, będzie pojawiać się w mniejszej roli w całym sezonie z uwagi na zobowiązania wobec serialu Falling Skies. Bob Newhart i Jane Curtin powrócą do swoich ról odpowiednio Judsona i Charlene.

Romjin wciela się w Eve Baird, która jest wyszkoloną agentką antyterrorystyczną. Ma odpowiadać za ochronę grupy. Jake Stone (Kane) to pracownik naftowy z Oklahomy z IQ 190 i encyklopedyczną wiedzą historii sztuki. Cassandra (Booth) to dziwaczna kobieta wykorzystująca nietypowe zdolności wywołane u niej przez synestezję. Ezekiel Jones (Kim) to geniusz technologiczny, który jest wielbicielem klasycznych kryminałów i lubi być człowiekiem pełnym tajemnic. Jenkins (Larroquette) pracował od dawna w Bibliotece i ma wiedzę na temat pradawnych artefaktów.

Głównym czarnym charakterem będzie kult Serpent Brotherhood, który dowodzony jest przez nieśmiertelnego Dulaque'a. W tej roli zobaczymy Matta Frewera (Falling Skies, Eureka).    

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV