Repertuar kin Nowość Program TV

TNT zamawia na sezon serial przygodowy z nutką fantasy „The Librarians”

Rebecca Romjin zagra główną rolę w pierwszym sezonie serialu będącego kontynuacją filmów przygodowych z serii "Bibliotekarz".

TNT zamawia 10-odcinkowy sezon serialu przygodowego, który skupi się na czwórce zwyczajnych ludziach z niezwykłymi talentami. Zostają oni wybrali przez Flynna (Noah Wyle) do pracy w Bibliotece – tajnym stowarzyszeniu wiedzy i heroizmu. Grupa bohaterów podróżuje po świecie, badając nadzwyczajne wydarzenia, mierząc się z pradawnymi konspiracjami i broniąc niewinnych przed niebezpiecznym, sekretnym światem magii.

Główną rolę ma zagrać Rebecca Romjin, która jakiś czas temu występowała w serialu stacji pt {{King and Maxwell}}. W obsadzie są także Christian Kane (Leverage), Lindy Booth („Philanthropist”), John Kim (The Pacific) i John Larroquette („Night Court”). Noah Wyle, który grał głównego bohatera w trzech pełnometrażowych filmach, będzie pojawiać się w mniejszej roli w całym sezonie z uwagi na zobowiązania wobec serialu Falling Skies. Bob Newhart i Jane Curtin powrócą do swoich ról odpowiednio Judsona i Charlene.

Romjin wciela się w Eve Baird, która jest wyszkoloną agentką antyterrorystyczną. Ma odpowiadać za ochronę grupy. Jake Stone (Kane) to pracownik naftowy z Oklahomy z IQ 190 i encyklopedyczną wiedzą historii sztuki. Cassandra (Booth) to dziwaczna kobieta wykorzystująca nietypowe zdolności wywołane u niej przez synestezję. Ezekiel Jones (Kim) to geniusz technologiczny, który jest wielbicielem klasycznych kryminałów i lubi być człowiekiem pełnym tajemnic. Jenkins (Larroquette) pracował od dawna w Bibliotece i ma wiedzę na temat pradawnych artefaktów.

Głównym czarnym charakterem będzie kult Serpent Brotherhood, który dowodzony jest przez nieśmiertelnego Dulaque’a. W tej roli zobaczymy Matta Frewera (Falling Skies, Eureka).    

 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

The Mandalorian – oto główna obsada…

The Mandalorian to nowy serial ze świata Gwiezdnych Wojen. Dziś ogłoszono, kogo zobaczymy w obsadzie…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – żaden z bohaterów…

Do sieci trafiła kolejna teoria dotycząca fabuły filmu Avengers: Endgame. Jeden z fanów założył scenariusz,…

Adam Siennica
-

Kobiety mafii 2 – zwiastun nowego…

Kobiety mafii 2 to kontynuacja hitu Patryka Vegi, która opowiada o kobietach w świecie gangsterów.…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Carol gotowa do…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Kapitan Marvel. Widzimy na nim tytułową bohaterkę gotową…

Norbert Zaskórski
-

Predator – nieużyty szkic koncepcyjny przedstawia…

W sieci pojawił się nieużyty szkic koncepcyjny przedstawiający oblicze Ultimate Predatora z tegorocznego widowiska o…

Adam Siennica
-

Kapitan Marvel – czy postać z…

Brie Larson gra tytułową rolę w filmie Kapitan Marvel. Podczas wywiadu udzielonego na brazylijskim Comic…

Co o tym sądzisz?