Przeczytaj w weekend

UPFRONTY 2014: Siódmy sezon dla „Mentalisty”. CBS anuluje pięć seriali!

Stacja CBS długo trzymała swoich fanów w niepewności, ale dziś oficjalnie kontynuowała Mentalistę. Z ramówki wyleciało za to pięć innych seriali.

Stacja CBS długo trzymała swoich fanów w niepewności, ale dziś oficjalnie kontynuowała Mentalistę. Z ramówki wyleciało za to pięć innych seriali.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

CBS anulowała dziś pięć seriali, które zamówiła równo rok temu, podczas Upfrontów 2013. Jesienią z nowymi odcinkami nie powrócą: The Crazy Ones, Friends with Better Lives, Bad Teacher, Intelligence oraz Hostages.

Z kolei Mentalista otrzymał zamówienie siódmego sezonu. Zagraniczne media nieoficjalnie spekulują, że siódma seria będzie jednocześnie serią finałową i składać się tylko z trzynastu odcinków.

Wraz z zamówieniem Mentalisty, stacja CBS emitować będzie w sezonie 2014/15 aż 16 seriali dramatycznych (1o powracających i 6 nowości). Wszystko wskazuje na to, że nowe seriale emitowane będą tylko przez fragment sezonu (maksymalnie 13 odcinków). Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że jeden slot w ramówce więcej zajmie serial dramatyczny, zamiast dwóch 30-minutowych komedii. Więcej szczegółów dowiemy się w środę, podczas konferencji ramówkowej CBS.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV