Vampyr otrzyma nowe tryby rozgrywki

DONTNOD Entertainment szykuje aktualizację dla gry Vampyr. Wprowadzi ona zarówno ułatwienia jak i utrudnienia rozgrywki.

DONTNOD Entertainment szykuje aktualizację dla gry Vampyr. Wprowadzi ona zarówno ułatwienia jak i utrudnienia rozgrywki.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  Vampyr 

Vampyr w ogólnej ocenie nie wypadł wcale tak źle, ale jedną z bolączek produkcji była nudna i monotonna walka. Twórcy ze studia DONTNOD Entertainment wsłuchują się w głos graczy i zamierzają coś z tym problemem zrobić. Stąd zapowiedź aktualizacji.

Aktualizacja gry wprowadzi do niej dwa nowe tryby rozgrywki. Pierwszy skupi się na przedstawieniu historii i tym samym umniejszeniu znaczenia walki, oraz opcję dla osób o mocnych nerwach, czyli tryb hard. W nim na graczy czekać będzie spore wyzwanie, a doświadczenie zdobywane w walce będzie pomniejszone.

Aktualizacja ma nadejść jeszcze tego lata. Dokładnej daty jednak nie podano.

Jonathan E. Reid, chirurg wojskowy, z narażeniem swego zdrowia dba o londyńskich pacjentów bez względu na to, czy cierpią oni na „hiszpankę” czy też nie. Jednak pewne zdarzenie w jego karierze medycznej na zawsze go zmieni. Vampyr, nowa gra twórców Life is Strange, ponownie stawia na wybory moralne, jednak tym razem przed graczem znacznie trudniejszy wybór. Czy poddadzą się oni wampirzej naturze, czy może za wszelką cenę będą starali się pozostać człowiekiem? Ten wybór należy już do was.

Źródło: forums.focus-home.com / fot. Focus Home

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV