Przeczytaj w weekend

Life is Strange (2015)

Life is Strange

"[link id=539177]Life is Strange[/link]" jest epizodyczną grą, w której gracz wciela się w postać dziewczyny o imieniu Max Caulfield. Przed 5 laty opuściła ona swoją rodzinną fikcyjną miejscowość - Arcadia Bay w Oregonie - ponieważ postawiła na naukę. Po zakończeniu studiów wróciła w swe rodzinne strony, ale nic nie jest już takie, jakie zapamiętała sprzed lat. Dziewczyna spotyka swą dawną przyjaciółkę Chloe i wspólnie starają się dojść do prawdy, co się wydarzyło w Arcadia Bay. Wkrótce potem Max odkrywa, że jest w posiadaniu niezwykłej mocy manipulowania czasem.

Wydawca gry, Square-Enix, obiecuje, że rozgrywką będzie bardzo emocjonująca, a każda akcja pociąga za sobą reakcję. W oficjalnej informacji prasowej czytamy, że gra pod tym względem porównywalna jest do filmu "Efekt motyla"

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV