W cieniu księżyca - psychologiczny thriller Netflixa. Zwiastun

W cieniu księżyca (In the Shadow of the Moon) to nowy film Netflixa z gatunku thriller psychologiczny. Zobaczcie zwiastun.

W cieniu księżyca (In the Shadow of the Moon) to nowy film Netflixa z gatunku thriller psychologiczny. Zobaczcie zwiastun.

Michalina Reda
Michalina Reda

W cieniu księżyca to nadchodzący film Netflixa utrzymany w gatunku thrillera psychologicznego. Akcja rozgrywa się w 1988 roku w Filadelfii - policjant Thomas Lockhart, spragniony zostania detektywem, zaczyna tropić seryjnego mordercę, który tajemniczo pojawia się na tym obszarze co dziewięć lat. Kiedy zbrodnie zabójcy zaczynają przeczyć wszelkim naukowym wyjaśnieniom, obsesja Locka na punkcie poszukiwania prawdy tylko narasta. Mężczyzna ryzykuje swoją karierę, rodzinę i zdrowie psychiczne.

Do sieci trafił zwiastun nowego filmu. Zobaczcie wideo:

W rolach głównych występują Boyd Holbrook (Logan: Wolverine, Predator), Cleopatra Coleman (The Last Man on Earth), Michael C. Hall (Dexter, Safe), Bokeem Woodbine (Fargo, Spider-Man: Homecoming) i Rudi Dharmalingam. Reżyserem jest Jim Mickle, a scenariusz napisali Gregory Weidman i Geoff Tock.

W cieniu księżyca - premiera odbędzie się 27 września na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV