Repertuar kin Nowość Program TV

The Last Man on Earth (2015)

Śr. ocena 7.4

Znasz ten serial? Oceń!

0,0

Zgłoś błąd na stronie

Trailery i materiały video

The Last Man on Earth - trailer 3. sezonu

Najnowsza recenzja redakcji

The Last Man on Earth powrócił z trzecim sezonem dokładnie tam, gdzie zakończył się drugi. Gromadka ocalałych orientuje się, że do ich domostwa przybywają uzbrojeni intruzi, a perspektywa bezpośredniego starcia staje się nieunikniona.

Zdecydowanie wolę, kiedy premiera kolejnego sezonu łączy się z nowym otwarciem dla serii, czyli rozpoczyna się w miejscu poza strefą komfortu i każe odnaleźć się widzowi w nowym status quo. Tak było poprzednim razem, gdy akcja The Last Man on Earth przeniosła się do brata Tandy’ego, a widzowie mogli zobaczyć trochę więcej śmieszno-strasznego świata przedstawionego.

Jeśli pamiętacie brodatego świra, którego astronauta Mike Miller spotkał po wylądowaniu na Ziemi, wiedzcie, że facet znajduje się wśród napastników. Pierwszy odcinek koncentruje się na relacji Tandy’ego z brodaczem, zarysowując przewodni wątek trzeciego sezonu. Wtedy też następuje zwrot akcji, który obiecuje to, czego oczekiwałem – powiew świeżości, jakże potrzebny po bezpiecznym zakotwiczeniu nad oceanem. Plażowe okoliczności przyrody nie miały na tyle potencjału, żeby być atrakcyjną scenerią dla całego trzeciego sezonu serialu, w którym przeważnie oglądamy kilka osób.

Jeśli kochacie poprzednie sezony komedii Willa Forte, po premierze trzeciej serii Wasze uczucia nie ulegną zmianie. Czarny humor jest jeszcze bardziej niepokojący, a sinusoida emocji mających miejsce w trakcie zaledwie 20 minut może robić wrażenie. Uwielbiam to, w jaki sposób napisani są bohaterowie – jakkolwiek uroczy i zabawni by nie byli, każdy z nich na swój sposób odczuwa niewyobrażalny stres. Ten odcinek fajnie pokazuje, ile członkowie i członkinie gangu mają na sumieniu. Owszem, to przede wszystkim przezabawny serial, ale dzięki mroczniejszemu drugiemu dnu gagi działają jeszcze mocniej, bo widz może w zaistniałe okoliczności uwierzyć.

Trudno General Breast Theme with Cobras wytknąć jakiekolwiek mankamenty, bo utrzymuje wysoki poziom poprzednich sezonów The Last Man on Earth i obiecuje, że trzeci będzie pełen niespodzianek. Nie mam powodu, żeby w to wątpić, i zacieram ręce na kolejne odcinki.

Pokaż całą recenzję

Obsada

Phil Miller
Carol Pilbasian
Gail Klosterman

Sezony

Sezon 1:

Sezon 2:

Sezon 3:

Sezon 4:

Powiązane Artykuły

Piotr Piskozub
-

Skasowane seriale 2018 roku. Których produkcji już nie zobaczymy?

Amerykańskie telewizje w ostatnich dniach decydowały, które seriale zostaną skasowane. W poniższym zestawieniu prezentujemy ich…

Norbert Zaskórski
-

Premiery seriali 2018 (styczeń-czerwiec). Daty w USA i w Polsce

Zaczynamy 2018 rok, co w telewizji oznacza nowe seriale oraz powracające sezony popularnych tytułów. W…

Adam Siennica
1-

Premiery seriali – jesień 2017. Daty premiery w USA i w Polsce

Jesień 2017 to okres, na który czekają wszyscy fani seriali. Na ekranach pojawią się dziesiątki…

Adam Siennica
1-

Te seriale powrócą na antenę. Powstaną kolejne sezony

W ostatnim okresie zamówiono kolejne sezony wielu popularnych seriali. Poznajcie tytuły, które będą mieć kolejne…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.