W cudzym ciele: wkrótce premiera młodzieżowego thrillera

Powieść W cudzym ciele autorstwa Pauli Rawsthorne już wkrótce trafi do polskich księgarń. Przeczytajcie o szczegółach.

Powieść W cudzym ciele autorstwa Pauli Rawsthorne już wkrótce trafi do polskich księgarń. Przeczytajcie o szczegółach.

W cudzym ciele to powieść dla młodzieży autorstwa brytyjskiej pisarki Paula Rawsthorne. Jest to historia młodej dziewczyny, która była śmiertelnie chora, lecz pewnego dnia budzi się zupełnie zdrowa, ale w obcym ciele.

W cudzym ciele ukaże się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa. Premiera została przewidziana na 31 października. Oto okładka i oficjalny opis:

W cudzym ciele - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Co jeśli śmierć to dopiero początek cierpienia? Prawda czai się pod skórą…
Lucy, śmiertelnie chora na raka nastolatka, budzi się zupełnie zdrowa i silna – ten dzień powinien być spełnieniem jej marzeń. Ale w obliczu życia, którego nie wybrała, którego wcale nie chciała, stała się więźniem i zakładnikiem nowego, otrzymanego w trakcie przeszczepu ciała. Teraz Lucy musi stawić czoła najważniejszym pytaniom… Kim tak naprawdę jest i jak daleko można się posunąć, by uratować kogoś, kogo się kocha.

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV