„Wataha” – jest szansa na 2. sezon w innej stacji!

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się o planach na kontynuację serialu "Wataha". Choć HBO z niego zrezygnowało, serial może jeszcze wrócić.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się o planach na kontynuację serialu "Wataha". Choć HBO z niego zrezygnowało, serial może jeszcze wrócić.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  wataha 

Wczoraj informowaliśmy, że HBO podjęło decyzję o rezygnacji z serialu Wataha, który zakończył się na 1 sezonie mającym 6 odcinków. Średnio serial oglądało 335 tysięcy widzów. Informację o rezygnacji z serialu potwierdza portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Niburska z HBO:

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników „Watahy”. Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie i zaangażowanie widzów, jak również wysoka oglądalność. Aktualnie jednak jesteśmy zainteresowani rozwijaniem różnych projektów, stąd decyzja o produkcji nowego serialu „Pakt”. Nie planujemy drugiego sezonu serialu „Wataha” -  mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Niburska, deputy marketing director HBO Polska. -

Za produkcję serialu odpowiada ATM Grupa, która według ustaleń portalu wirtualnemedia.pl chce kontynuować Wataha. Powstają scenariusze 2. sezonu, który ma zostać zaproponowany innej stacji telewizyjnej. Być może będzie to Polsat, w którym pierwotnie ten serial był tworzony.

Zobacz także: Nowe zdjęcia z 5. sezonu "Gry o tron" - Żmijowe Bękarcice!

Agnieszka Niburska z HBO dodaje jeszcze, że HBO Polska pracuje nad kolejnymi serialami na lata 2015-2016, ale na razie wszytko jest trzymane w tajemnicy.

Źródło: wirtualnemedia.pl / zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV