Watchmen – kogo gra Jeremy Irons? Jest potwierdzenie

Watchmen to nowy serial na podstawie powieści graficznej, w którym pojawi się Jeremy Irons. Dziś potwierdzono wreszcie kogo zagra aktor.

Watchmen to nowy serial na podstawie powieści graficznej, w którym pojawi się Jeremy Irons. Dziś potwierdzono wreszcie kogo zagra aktor.

Michalina Reda

Michalina Reda

Watchmen to nowy serial na podstawie powieści graficznej Alana Moore'a pod tym samym tytułem. Od początku zaznaczano, że serial nie będzie wierną adaptacją komiksów, a raczej inwencją twórcy - akcja jednak zostanie osadzona w tym samym świecie. Historia rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie superbohaterowie traktowani są jak przestępcy. Za sterami produkcji stoi Damon Lindelof, twórca hitu Pozostawieni.

Już na początku pojawiały się informacje, że w jednej z głównych ról Watchmen wystąpi Jeremy Irons, jednak dopiero dziś potwierdzono, w kogo wcieli się aktor. Jak informują zagraniczne portale, Irons otrzymał rolę starszego Ozymandiasza, znanego też jako Adrian Alexander Veidt. Uznawany za najmądrzejszego i najbardziej prawego bohatera, w rzeczywistości manipulował wszystkimi wkoło, a jego intryga - choć zaplanowana w imię większego dobra - przyniosła za sobą szereg ofiar. Jest to postać silnie powiązana z oryginalną powieścią, co może wskazywać na to, że rzeczona inwencja twórcza autora będzie nawiązywać do pierwowzoru.

Akcja serialu ma rozgrywać się już po tragicznych wydarzeniach na Manhattanie, które znamy z komiksów, a niektóre zdjęcia z planu sugerowały, że w czasie trwania serialu Adrian nie żyje. Nie jest zatem pewne, czy bohater tylko upozorował swoją śmierć, czy może pojawi się wyłącznie w scenach retrospekcji.

Przy okazji informacji o Ironsie potwierdzono także, że do serialu dołącza Jean Smart, która zagra Agentkę Blake. Fanom również dało to do myślenia - w komiksach pojawił się już jeden Blake, którego pamiętamy jako Komedianta. Czy nowa postać będzie miała z nim jakiś związek? Czas pokaże.

Watchmen - premiera w 2019 roku.

 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV