Przeczytaj w weekend

Survivors’ Club – The CW stworzy serial na podstawie komiksu Vertigo

Stacja The CW stworzy serial na podstawie serii komiksów autorstwa Lauren Beukes, Dale Halversona i Ryana Kelly.

Stacja The CW stworzy serial na podstawie serii komiksów autorstwa Lauren Beukes, Dale Halversona i Ryana Kelly.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Survivor's Club to kolejny serial oparty na serii komiksów, który przygotowuje stacja The CW. Producentami projektu będą uznany autor Jared Frieder oraz telewizyjna weteranka Warner Bros, Len Goldstein.

Komiksowy oryginał opowiada o bliźniakach, Jasonie i Jennifer, żyjących w świecie, w którym potwory z horrorów żyją naprawdę. Po nadprzyrodzonym incydencie, w którym stracili matkę postanawiają połączyć siły z innymi im podobnymi nastolatkami, aby walczyć ze swoimi demonami, zarówno tymi zewnętrznymi jak i wewnętrznymi.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Vertigo

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV