Wersja demo gry FIFA 19 już wkrótce. Poznaj szczegóły

W końcu, na niespełna 48 godzin przed debiutem, poznaliśmy oficjalną zawartość demonstracyjnej wersji gry FIFA 19. Co znajdziemy w demku?

W końcu, na niespełna 48 godzin przed debiutem, poznaliśmy oficjalną zawartość demonstracyjnej wersji gry FIFA 19. Co znajdziemy w demku?

Na blogu PlayStation pojawił się wpis dedykowany grze FIFA 19, a konkretnie demonstracyjnej wersji gry, która dostępna będzie już od 13 września. Data premiery demo nie stanowiła tajemnicy, ale jego zawartość skrywana była niemal do ostatniej chwili.

fot. EA Sports

Teraz już wiemy, co się w wersji demonstracyjnej gry znajdzie:

  • kluby (Manchester City, Manchester United, PSG, Bayern Munich, Borussia Dortmund, Spurs, Juventus, Real Madrid, Atletico Madrid, Roma)
  • próbka finałowego rozdziału Droga do sławy,
  • nowy tryb kick-off,
  • rozgrywkę w otoczce Ligi Mistrzów.

Premiera pełnej wersji gry FIFA 19 28 września na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: blog.eu.playstation.com / fot. EA Sports

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV