Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Wiedźmin – Netflix szuka aktorów w Polsce. Potwierdzenie plotki

Wiedźmin wciąż wzbudza wielkie emocje w Polsce. Netflix w ostatnich dniach przeprowadzała przesłuchania do ról w Polsce. Jest oficjalnie potwierdzenie, a to oznacza, że ostatnia plotka o Ciri ma w sobie wiele prawdy.

Wiedźmin wzbudza emocje od czasu ogłoszenia prac przez platformę Netflix. Wbrew hipotezom niektórych ludzi, że twórcy będą chcieli zlekceważyć udział Polaków przy produkcji, okazało się, że szukają aktorów w naszym kraju. Sophie Holland, dyrektor castingowa serialu potwierdziła na Twitterze, że w ostatnich dniach przeprowadzała przesłuchania w Warszawie, a teraz udaje się do Londynu na spotkanie z showrunnerką serialu – Lauren Schmidt Hissrich. Wygląda więc na to, że w obsadzie mają szansę znaleźć się jacyś aktorzy z Polski.

Wiedźmin – Netflix może szukać Ciri w Warszawie

To wręcz perfekcyjnie komponuje się z ostatnią plotką o Ciri, która właśnie częściowo została potwierdzona. Wówczas źródło moderatora z Reddita informowało, że przesłuchania do tej roli odbywają się w Warszawie, a twórcy szukają Polki o słowiańskiej urodzie do tej roli. Jedna z polskich nastolatek opublikowała w sieci scenariusz, który dostała do przygotowania się do castingu. Mówiono, że przesłuchania do roli Ciri miały się rozpocząć w miniony czwartek i najwyraźniej miały one miejsce.

Oczywiście Sophie Holland nie odniosła się do tego, kogo szukali w Warszawie i czy kogoś znaleźli. Najpewniej jacyś faworyci się pojawili i temu teraz jedzie na spotkanie z Hissrich, aby omówić szczegóły i pokazać jej nagrania (sama producentka mówiła, że ogląda nagrania z castingów). Niewykluczone, że przesłuchania w Warszawie nie dotyczyły tylko roli Ciri. Ważne jest też podkreślenie, że Sophie Holland zamierza wrócić do Warszawy, więc prawdopodobnie to nie koniec castingów w naszym kraju.

Wiedźmin - Sophie Holland
fot. twitter.com/SophHollandCast

Tak jak pisaliśmy, plotka o poszukiwaniach aktorki w Warszawie była bardziej wiarygodna, niż wątpliwe doniesienia o szukaniu osoby innego koloru skóry do roli Ciri. Jako że według doniesień zdjęcia mają ruszyć w listopadzie, najpewniej w nadchodzących tygodniach poznamy kolejnych aktorów, którzy zagrają główne role.

Plotka
-
-

Wiedźmin – data premiery nie została ustalona. Wiadomo jedynie, że odbędzie się ona w 2019 roku. Najpewniej pod koniec, bo według plotek zdjęcia mają potrwać do maja. Główną rolę zagra Henry Cavill.

Źródło: twitter.com/SophHollandCast / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]