Repertuar kin Nowość Program TV

Wiedźmin – Netflix szuka aktorów w Polsce. Potwierdzenie plotki

Wiedźmin wciąż wzbudza wielkie emocje w Polsce. Netflix w ostatnich dniach przeprowadzała przesłuchania do ról w Polsce. Jest oficjalnie potwierdzenie, a to oznacza, że ostatnia plotka o Ciri ma w sobie wiele prawdy.

Wiedźmin wzbudza emocje od czasu ogłoszenia prac przez platformę Netflix. Wbrew hipotezom niektórych ludzi, że twórcy będą chcieli zlekceważyć udział Polaków przy produkcji, okazało się, że szukają aktorów w naszym kraju. Sophie Holland, dyrektor castingowa serialu potwierdziła na Twitterze, że w ostatnich dniach przeprowadzała przesłuchania w Warszawie, a teraz udaje się do Londynu na spotkanie z showrunnerką serialu – Lauren Schmidt Hissrich. Wygląda więc na to, że w obsadzie mają szansę znaleźć się jacyś aktorzy z Polski.

Wiedźmin – Netflix może szukać Ciri w Warszawie

To wręcz perfekcyjnie komponuje się z ostatnią plotką o Ciri, która właśnie częściowo została potwierdzona. Wówczas źródło moderatora z Reddita informowało, że przesłuchania do tej roli odbywają się w Warszawie, a twórcy szukają Polki o słowiańskiej urodzie do tej roli. Jedna z polskich nastolatek opublikowała w sieci scenariusz, który dostała do przygotowania się do castingu. Mówiono, że przesłuchania do roli Ciri miały się rozpocząć w miniony czwartek i najwyraźniej miały one miejsce.

Oczywiście Sophie Holland nie odniosła się do tego, kogo szukali w Warszawie i czy kogoś znaleźli. Najpewniej jacyś faworyci się pojawili i temu teraz jedzie na spotkanie z Hissrich, aby omówić szczegóły i pokazać jej nagrania (sama producentka mówiła, że ogląda nagrania z castingów). Niewykluczone, że przesłuchania w Warszawie nie dotyczyły tylko roli Ciri. Ważne jest też podkreślenie, że Sophie Holland zamierza wrócić do Warszawy, więc prawdopodobnie to nie koniec castingów w naszym kraju.

Wiedźmin - Sophie Holland
fot. twitter.com/SophHollandCast

Tak jak pisaliśmy, plotka o poszukiwaniach aktorki w Warszawie była bardziej wiarygodna, niż wątpliwe doniesienia o szukaniu osoby innego koloru skóry do roli Ciri. Jako że według doniesień zdjęcia mają ruszyć w listopadzie, najpewniej w nadchodzących tygodniach poznamy kolejnych aktorów, którzy zagrają główne role.

Plotka
-
-

Wiedźmin – data premiery nie została ustalona. Wiadomo jedynie, że odbędzie się ona w 2019 roku. Najpewniej pod koniec, bo według plotek zdjęcia mają potrwać do maja. Główną rolę zagra Henry Cavill.

Źródło: twitter.com/SophHollandCast / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Bumblebee – zwiastun spin-offu Transformers. Są…

Bumblebee to pierwszy kinowy spin-off serii Transformers. Pełny zwiastun pokazuje, że będzie to coś zupełnie…

Adam Siennica
-

Oscary 2019: polski kandydat ogłoszony! Zaskoczeni?

Oscary 2019 dla Polaków? Po raz kolejny mamy mocny tytuł z szansami na nominację. Oto…

Adam Siennica
-

Avengers 4 – aktorzy na planie…

Avengers 4, jak każda superprodukcja hollywoodzka, na kilka miesięcy przed premierą wchodzi na etap dokrętek,…

Michalina Reda
-

Fantastyczne zwierzęta 2 – nowe plakaty…

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda to film ze świata Harry'ego Pottera, który zadebiutuje jeszcze tej jesieni.…

Michalina Reda
-

Venom – symbiont w nowym spocie…

Venom zadebiutuje już za niecałe dwa tygodnie. Zobaczcie kolejny spot promocyjny, który trafił do sieci.

Michał Czubak
-

TOP 20: Gry bez których PlayStation…

PlayStation Classic wzbudziło niemałe zainteresowanie w branży. Konsola będzie posiadała tylko 20 tytułów. Nie znamy…

Co o tym sądzisz?