Henry Cavill

Henry Cavill
 • Data urodzenia:

  5 maja 1983 (35)
 • Miejsce urodzenia:

  Jersey, Wyspy Normandzkie, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjczyk
 • Wzrost:

  185 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Henry Cavill edukował się w St Michael's Preparatory School w Saint Saviour w Jersey oraz w Stowe School w Stowe w Buckinghamshire. Jako aktor debiutował w 2001 roku rolą Thomasa Aprea w filmie pt.: Laguna. Za kreację Clarka Kenta / Kal-El w produkcji pt.: Człowiek ze stali został nagrodzony MTV Movie Award oraz otrzymał nominację do Critics Choice Award w ramach Broadcast Film Critics Association Awards.

W obsadzie (21)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV