Wiemy, kto zagra główną bohaterkę 4. sezonu Jeźdźca bez głowy

Ichabod Crane będzie mieć nową partnerkę w 4. sezonie serialu Jeździec bez głowy. Amerykańskie media oficjalnie ogłosiły, kto ją zagra.

Ichabod Crane będzie mieć nową partnerkę w 4. sezonie serialu Jeździec bez głowy. Amerykańskie media oficjalnie ogłosiły, kto ją zagra.

W rolę Diany, nowej partnerki Ichaboda Crane'a wcieli się Janina Gavankar, która najbardziej znana jest z serialu Czysta krew. Aktorka dostaje rolę powracającą, co oznacza, że zobaczymy ją w większości odcinków.

Zobacz także: Pierwszy zwiastun 7. sezonu The Walking Dead

Janina Gavankar
fot. HBO

Diana jest opisywana jako samotna matka, która była oficerem w wojsku. Teraz jest agentką specjalną Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jest twarda, ma specyficzne poczucie humoru i lubi rządzić ludźmi. Ma też czułą stronę, którą okazuje córce. Początkowo nie wierzy w nadnaturalne rzeczy, co tworzy konflikt z Crane'em. Często mają się kłócić, bo mają zupełnie inne podejście do swoich misji. Ma ona zastąpić Nicole Beharie, która odeszła wraz z zakończeniem 3. sezonu.

Zobacz także: Zwiastun nowych odcinków 4. sezonu Wikingów 

4. sezon serialu Jeździec bez głowy zadebiutuje na początku 2017 roku.

Źródło: deadlinec.com / zdjęcie główne: FOX

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV