Przeczytaj w weekend

Wilmer Valderrama w „Od zmierzchu do świtu”

Aktor znany z serialu Różowe lata siedemdziesiąte dołącza do obsady From Dusk Till Dawn: The Series.

Aktor znany z serialu Różowe lata siedemdziesiąte dołącza do obsady From Dusk Till Dawn: The Series.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Valderrama wcieli się w charyzmatycznego gangstera imieniem Carlos.  Pierwszy sezon jest tworzony dla nowej stacji kablowej El Rey Network i ma mieć 10 odcinków. Twórcą, reżyserem i producentem wykonawczym jest Robert Rodriguez.

W obsadzie są także D.J. Cotrona (Seth Gecko), Zane Holtz (Richie Gecko), Jesse Garcia (strażnik Teksasu Freddie Gonzalez), Don Johnson (szeryf Earl McGraw),  Robert Patrick, Eiza Gonzales, Madison Davenport i Brandon Soo Hoo.

Akcja serialu skupia się na bandycie imieniem Seth Gecko (Cotrona) i jego brutalnym, nieprzewidywalnym bracie, Richiem Gecko (Holtz), którzy są poszukiwani przez FBI oraz strażników teksasu po napadzie na bank, podczas którego zginęło kilka osób. Podczas ucieczki do Meksyku, Seth i Richie napotykają byłego pastora Jacoba Fullera i jego rodzinę, i biorą ich na zakładników. Wykorzystują ich rodzinny samochód do przekroczenia granicy z Meksykiem. Wszystko się psuje, gdy docierają do klubu ze striptizem pełnym wampirów, gdzie muszą walczyć o przeżycie. Serial ma być zgodny z tonem filmu i ma rozbudować jego koncept oraz mitologię wampirów.

Serial będzie emitowany na El Rey Network w pierwszym kwartale 2014 roku. Jest to stacja kablowa Roberta Rodrigueza, która rozpoczyna emisję w grudniu 2013 roku.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV