„Wirus” – 2. sezon zamówiony

Stacja FX dopełniła formalności i dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 2. sezonu serialu The Strain autorstwa Guillermo del Toro.

Stacja FX dopełniła formalności i dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 2. sezonu serialu The Strain autorstwa Guillermo del Toro.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

The Strain ("The Strain") powróci do ramówki stacji FX z 13 nowymi odcinkami latem 2015 roku. Zdjęcia do 2. sezonu rozpoczną się w listopadzie w Toronto i trwać będą do kwietnia 2015 roku. Obecnie stacja FX emituje 1. sezon produkcji, który podczas premiery zanotował znakomitą oglądalność przekraczającą 4 mln widzów (razem z powtórkami). Dotychczas wyemitowano 4 odcinki, które gromadzą przed telewizorami stabilną i stosunkowo wysoką widownię.

Czytaj także: "The Strain" - polski tytuł i data premiery w naszym kraju

Docelowo The Strain ma składać się z 5. sezonów, bowiem tyle materiału znajduje się w książkach Guillermo Del Toro i Chucka Hogana wydanych pod tym samym tytułem.

W Polsce serial The Strain na kanale FOX zadebiutuje już we wrześniu.

Źródło: Global News

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV