Wojna światów - pierwsze zdjęcia z serialu Fox i Canal+

Wojna światów to bestsellerowa powieść H.G. Wellsa, która doczeka się serialowej adaptacji od Fox i Canal+. Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Wojna światów to bestsellerowa powieść H.G. Wellsa, która doczeka się serialowej adaptacji od Fox i Canal+. Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  galeria 

Wojna światów to bestsellerowa powieść H.G. Wellsa z 1898 roku, która opowiada o inwazji Marsjan na Ziemię - dla przybyszów ludzie są źródłem pożywienia, co ściąga na wszystkich wielkie niebezpieczeństwo. W tym roku powieść doczeka się serialowej adaptacji od Fox i Canal+, w której wystąpią między innymi Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif i Guillaume Gouix.

Akcja nowej produkcji rozegra się współcześnie i zgodnie z nowymi informacjami, serial pokaże wojnę z różnych perspektyw - pierwsze zdjęcia z produkcji, które właśnie trafiły do sieci, przedstawiają zarówno ludzi ukrytych w tunelach metra, jak i tych w pełni uzbrojonych, którzy przemierzają teren. Zobaczcie dostępne grafiki:

Przypomnijmy, że to nie jedyna adaptacja Wojny światów w ostatnim czasie - swój serial na podstawie prozy przygotowuje także BBC, jednak tam historia rozegra się w epoce edwardiańskiej.

Wojna światów - serial Fox i Canal+ nie ma jeszcze daty premiery; trwają poszukiwania dystrybutorów w Europie. Poinformujemy o rozwoju projektu.

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV