World War Z to niespodziewany hit? Sprzedano dwa miliony egzemplarzy gry

World War Z w dalszym ciągu bardzo dobrze się sprzedaje. Wynik ten skomentował przedstawiciel Paramount Pictures - właściciela marki.

World War Z w dalszym ciągu bardzo dobrze się sprzedaje. Wynik ten skomentował przedstawiciel Paramount Pictures - właściciela marki.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak
Tagi:  world war z 

World War Z to kooperacyjna, trzecioosobowa gra akcji, w której drużyna graczy wykonuje kolejne zadania i walczy z nieumarłymi. Produkcja okazała się zaskakująco przyjemna, a ogromne hordy żywych trupów robią wrażenie nie tylko w ciągu pierwszych kilkunastu minut.

Tytuł ten pojawił się na rynku bez większych zapowiedzi, ale mimo tego ten osiągnął spory sukces - po tygodniu gra sprzedała milion egzemplarzy. Teraz poinformowano o kolejnej przekroczonej granicy - dwóch milionach sztuk, które trafiły do graczy po zaledwie miesiącu od premiery. 

Ze sprzedaży zadowoleni są nie tylko twórcy i wydawca, ale również Paramount Pictures - właściciele marki World War Z.

World War Z stało się jednym z naszych największych sukcesów w branży gier. To zasługa zarówno świetnego doświadczenia w kooperacji, które stworzyli Saber Interactive i Focus Home Interactive, ale również siły naszej hitowej marki, która ma fanów na całym świecie - mówi Josh Austin z Paramount Pictures. 

World War Z zadebiutowało 16 kwietnia. Gra dostępna jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Więcej na jej temat dowiecie się z naszej recenzji.

Źródło: dualshockers.com / fot. Focus Home Interactive

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV