Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Xbox Game Pass Ultimate zapowiedziane. Microsoft ujawnia nową usługę

Xbox Game Pass Ultimate stało się faktem. Nowa usługa ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Xbox Game Pass Ultimate stało się faktem. Nowa usługa ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  Xbox Game Pass 

Niedawno do sieci trafiły plotki na temat tego, że Microsoft przymierza się do połączenia swoich dwóch usług - Xbox Live Gold i Xbox Game Pass. Teraz informacje te zostały potwierdzone w oficjalnym komunikacie firmy.

Nowa usługa nazywać się będzie Xbox Game Pass Ultimate i połączy w sobie najważniejsze funkcje obu abonamentów. Oznacza to, że gracze decydując się na subskrypcję będą mieli możliwość rozgrywek w sieci, a także dostępu do stale wzbogacanej biblioteki gier, wśród której już teraz dostępnych jest ponad 150 gier - zarówno tytułów na wyłączność konsol Microsoftu, jak i interesujących produkcji multiplatformowych.

Xbox Game Pass Ultimate ma wystartować jeszcze w tym roku w cenie 14,99$, czyli niespełna 60 zł. Standardowo miesiąc Xbox Game Pass kosztuje 40 zł, a Xbox Live Gold - 29 zł. Wcześniej możliwość przetestowania subskrypcji otrzymają wybrani użytkownicy zapisani do programu Xbox Insider.

Źródło: majornelson.com / fot. Microsoft

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV