Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Xbox One S All-Digital Edition oficjalnie. Cena i data premiery ujawnione

Microsoft oficjalnie zaprezentował konsolę Xbox One S All Digital Edition, której premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Microsoft oficjalnie zaprezentował konsolę Xbox One S All Digital Edition, której premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Nowa wersja konsoli Xbox One zbliża się wielkimi krokami. Microsoft oficjalnie zaprezentował Xbox One S All-Digital Edition i oznajmił, kiedy ten sprzęt zadebiutuje na rynku. Odchudzona o napęd optyczny wersja konsoli Xbox One S zadebiutuje już 7 maja, przynajmniej na rynku amerykańskim. W związku z tym, że konsola będzie pozbawiona czytnika płyt, jej cena jest także niższa od modelu z napędem optycznym. Różnica wynosi dokładnie 50 dolarów. Xbox One S All-Digital Edition w dniu premiery będzie kosztować dokładnie 249 dolarów, co w przeliczeniu przekłada się na około 950 zł.

W pakiecie premierowym konsoli otrzymamy nie tylko sprzęt umożliwiający zabawę z grami wyłącznie na HDD konsoli, ale także zestaw 3 produkcji. W tym przypadku są to: MinecraftSea of Thieves oraz Forza Horizon 3.

Źródło: xbox.com / fot. Microsoft

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV