„Z Nation” – będzie 2. sezon

Dziennikarz portalu SpoilerTV był obecny na panelu Z Nation podczas Syfy Press Tour. Tam też dowiedział się, że serial dostanie 2. sezon.

Dziennikarz portalu SpoilerTV był obecny na panelu Z Nation podczas Syfy Press Tour. Tam też dowiedział się, że serial dostanie 2. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Z Nation to serial o zombie produkowany przez stację Syfy. Najwyraźniej wyniki oglądalności są satysfakcjonujące, gdyż według Gavina Hetheringtona, który rozmawiał z producentami i obsadą na Syfy Press Tour, zamówiony zostaje 2. sezon. Podczas panelu obiecano, że serial będzie coraz bardziej kierować się w inną stronę niż The Walking Dead.

Zobacz również: "The Walking Dead" w prawdziwym życiu

Z Nation nie miało jeszcze polskiej premiery.

Źródło: spoilertv.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV