Zobaczcie plansze z Bonda i innych zapowiedzi Non Stop Comics na wrzesień

Wydawnictwo Non Stop Comics przygotowało na przyszły miesiąc kilka interesujących premier. Zobaczcie okładki, przykładowe plansze, a także poznajcie opisy komiksów.

Wydawnictwo Non Stop Comics przygotowało na przyszły miesiąc kilka interesujących premier. Zobaczcie okładki, przykładowe plansze, a także poznajcie opisy komiksów.

Wydawnictwo Non Stop Comics przez wakacje zbierało siły i nie wydawało komiksów. We wrześniu sytuacja się jednak zmieni: oficyna przygotowała aż siedem premier. Będą wśród nich zarówno nowości (m.in. pierwszy tom Nienawidzę Baśniowa, Walka kobiet czy Koniec zxxxanego świata), jak i kontynuacje serii (James Bond: VargrHead Lopper #01: Wyspa albo Plaga Bestii).

W poniższej galerii znajdziecie okładki (wraz z opisami albumów), a także przykładowe plansze z zapowiedzianych komiksów:

Źródło: Non Stop Comics / Fot. Non Stop Comics

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV