Przeczytaj w weekend

Zombieland 2 – zdjęcie postaci i tytuł. Zobacz, jak się zmienili

Twórcy Zombieland 2 postanowili przedstawić postacie po latach wykorzystując popularny 10 Year Challenge. Ujawniono także oficjalny tytuł filmu.

Twórcy Zombieland 2 postanowili przedstawić postacie po latach wykorzystując popularny 10 Year Challenge. Ujawniono także oficjalny tytuł filmu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Zombieland 2 

Zombieland 2 ma oficjalny tytuł, który brzmi Zombieland: Double Tap. Twórcy nie mogli sobie odmówić wpisania się w 10 Year Challenge, skoro pierwsza część wyszła w 2009 roku. Dlatego też ustawiono bohaterów identycznie, jak na oficjalnych plakacie sprzed lat.

Główne role ponownie grają Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone i Abigail Breslin.

Zobaczcie zdjęcie:

Zombieland 2
fot. materiały prasowe

Za kamerą powraca Ruben Fleisher, a scenarzystami ponownie są Rhett Reese i Paul Wernick. W obsadzie są też Rosario Dawson, Zoey Deutch i Avan Jogia. Szczegóły fabuły nie są znane.

Zombieland 2 - premiera w październiku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV