Zwiastun 7. sezonu Homeland. Jest data premiery

Showtime rusza z promocja 7. sezonu Homeland. Zwiastun może być trochę spoilerowy. Kiedy premiera?

Showtime rusza z promocja 7. sezonu Homeland. Zwiastun może być trochę spoilerowy. Kiedy premiera?

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Homeland 

7. sezon Homeland zadebiutuje w USA już 11 lutego 2018 roku. Polska data premiery nie jest znana. Zobaczcie oficjalny zwiastun, który może być ciut spoilerowy:

W głównych rolach powrócą Claire Danes i Mandy Patinkin. W obsadzie są także Elizabeth Marvel, Linus Roache, Maury Sterling, Jake Weber i Morgan Spector.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV