Przeczytaj w weekend

Zwiastun OVERKILL’s The Walking Dead zdradza datę premiery gry

Kooperacyjna gra OVERKILL’s The Walking Dead doczekała się konkretnej daty premiery. Wspólnie z trójką innych graczy będziemy starać się przetrwać.

Kooperacyjna gra OVERKILL’s The Walking Dead doczekała się konkretnej daty premiery. Wspólnie z trójką innych graczy będziemy starać się przetrwać.

505 Games, wydawca gry OVERKILL’s The Walking Dead, podał konkretną datę debiutu nowego tytułu twórców PayDay 2. Nierówną walkę w świecie opanowanym przez zombie wykreowanych przez Roberta Kirkmana stoczymy już 8 listopada. Dwa dni wcześniej gra zadebiutuje na amerykańskim rynku.

Zwiastun przedstawia czwórkę bohaterów: Aidana, Granta, Mayę i Heather, którzy stawiają czoła dużej liczbie nieumarłych.

Produkcja, jak wcześniejsze autorstwa studia Overkill Software, stawia na kooperacyjną współpracę członków czteroosobowej ekipy. Częściowo zostało to przedstawione w zwiastunie, na przykład w scenie, w której jedna z postaci ratuję drugą z opresji. Każdy z bohaterów będzie miał także inne tło fabularne i poza podstawowym celem - jakim jest przetrwanie - będzie kierował się innymi pobudkami oraz inne specjalne umiejętności.

Gra zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV