Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

[E3] Podsumowanie konferencji Ubisoftu – informacje, zwiastuny, gameplaye

Tegoroczna konferencja Ubisoftu na E3 odbyła się bez większych zaskoczeń - głównie przez to, że największa niespodzianka, czyli kolejna odsłona serii Assassin's Creed, wyciekła już kilka dni wcześniej.

Nie oznacza to jednak, że zabrakło emocji, a wręcz przeciwnie. Zaprezentowano kilka świetnych, efektownych zwiastunów, a także rozgrywkę z zapowiedzianych wcześniej produkcji. Wielkim nieobecnym była natomiast kontynuacja serii Watch Dogs – wcześniej spekulowano, że w Los Angeles zobaczymy trzecią część cyklu o hakerach.

Just Dance 2019

Prezentację rozpoczęto od zapowiedzi kolejnej odsłony tanecznej serii. Na scenę wkroczyli poprzebierani tancerze. Było barwnie i zabawnie.

Beyond Good & Evil 2

Później przyszła pora na zmianę klimatu – nowy zwiastun kontynuacji świetnej gry z 2003 roku. Zaprezentowano również króciutkie fragmenty rozgrywki i potwierdzono kooperację, a Joseph Gordon-Levitt wspomniał, że artyści będą mogli umieścić swoje prace w tej produkcji.

Rainbow Six: Siege

Ujawniono, że gra cieszy się ogromną popularnością i sprawdziło ją już 35 milionów graczy.

Trials Rising

Szalona gra z motocyklami otrzyma kolejną odsłonę. Powrócą pokręcone i niebezpieczne trasy, a także wyjątkowo efektowne kraksy.

Tom Clancy’s The Division 2

Gra ma być większa i bardziej rozbudowana od poprzedniczki, z kooperacją dla 8-osobowych drużyn. Co więcej, przyszłe dodatki do niej mają być dostępne za darmo.

Źródło: fot. Ubisoft
Strony: 123

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.