Czy Oscary przestały mieć znaczenie?

Przed nami 91. gala wręczenia Oscarów, czyli najważniejszego odznaczenia w branży filmowej. Zastanówmy się jednak: czy po tylu latach Oscary wciąż mają tak duże znaczenie jak kiedyś?

Przed nami 91. gala wręczenia Oscarów, czyli najważniejszego odznaczenia w branży filmowej. Zastanówmy się jednak: czy po tylu latach Oscary wciąż mają tak duże znaczenie jak kiedyś?

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  oscary 2019 

Oscary to temat, który powraca każdego roku i który zawsze wiąże się z dużymi emocjami - w końcu te złote statuetki to najważniejsze nagrody w amerykańskiej branży filmowej, które od zawsze były wyznacznikiem pewnego rodzaju klasy i prestiżu. Czas jednak mija, a współczesne gale coraz mniej przypominają te sprzed lat - wokół ceremonii pojawiają się kontrowersje, jurorom zarzuca się stronniczość czy podążanie ścieżką poprawności politycznej; oglądalność transmitowanych w amerykańskiej telewizji ceremonii każdego roku coraz bardziej spada, a wielu z nas przestało już traktować nagrody jako coś znaczącego.

Zastanówmy się zatem, czy Oscary rzeczywiście przestały mieć dziś znaczenie? Zapraszamy do obejrzenia materiału:

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV