IEM Katowice 2019 naszym okiem – zobacz galerię [IEM 2019]

Również i w tym roku nie mogło nas zabraknąć na katowickim Intel Extreme Masters z którego wracamy do Was z obszerną galerią.

Również i w tym roku nie mogło nas zabraknąć na katowickim Intel Extreme Masters z którego wracamy do Was z obszerną galerią.

Aleksander Mazanek

Aleksander Mazanek

Choć esport zawsze był sercem i sednem Intel Extreme Masters to w tym roku położono nań jeszcze większy nacisk niż dotychczas. Liczba dodatkowych turniejów i atrakcji z nimi związanych sięgnęła zenitu. Pojawiła się nawet osobna strefa w cieszącej się ogromną popularnością grze Fortnite: Battle Royale. Główną atrakcję stanowiły oczywiście finałowe etapy rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive, po raz trzeci w historii turnieju w Spodku posiadające status Majora, oraz Starcraft 2: Heart of the Swarm. Nie zabrakło też oczywiście stoisk firm zajmujących się sprzętem i akcesoriami dla graczy.

W finałach CS:GO zwyciężyło z wynikiem 2:0 duńskie Astralis, miażdżąc przy tym fińską drużynę ENCE, której awans do tego etapu rozgrywek był ogromnym zaskoczeniem tego turnieju. Ostatni mecz StarCrafta tradycyjnie odbył się między zawodnikami z Korei Południowej, soO i Stats'em kończąc się z wynikiem 4:2 dla tego pierwszego.

Źródło: Fot. naEKRANIE.pl

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV