Przeczytaj w weekend

Weekend w telewizji: 26-28.07.2019

W ten weekend warto obejrzeć premiery telewizyjne filmów takich jak Operacja Overlord, Wiedźma, Jestem taka piękna! Na uwagę zasługuje również serial MotherFatherSon. Co jeszcze ciekawego obejrzymy w telewizji?

W ten weekend warto obejrzeć premiery telewizyjne filmów takich jak Operacja Overlord, Wiedźma, Jestem taka piękna! Na uwagę zasługuje również serial MotherFatherSon. Co jeszcze ciekawego obejrzymy w telewizji?

Magda Muszyńska
Magda Muszyńska

Seriale:

PIĄTEK:

Rok za rokiem – sez. 1, odc. 2
21:10
HBO

Years and Years to serial stacji HBO, w którym Emma Thompson wciela się w kontrowersyjną polityk Vivienne Rook, której opinie dzielą całe społeczeństwo. Produkcja jest opisywana jako saga rodziny, którą obserwujemy na przestrzeni 15 lat. Wraz ze zmianami społeczeństwa szybciej niż kiedykolwiek Lyonowie doświadczą wszystkiego, czego oczekujemy i czego się boimy jeśli chodzi o przyszłość. Przed nami powroty, rozstania, miłości czy starzenie się - wszystko w perspektywie zmieniającego się świata.

Zobacz także:
Billions – sez. 4, odc. 12 - 20:10 (HBO)
Prezydent z kreskówki – sez. 2, odc. 8 - 22:00 (HBO3)

SOBOTA:

MotherFatherSon – sez. 1, odc. 1
21:00
Cinemax

W serialu 'MotherFatherSon' Richard Gere gra Maxa - charyzmatycznego amerykańskiego biznesmena, który od kilku lat jest rozwiedziony z Brytyjką, Kathryn (Helen McCrory). Owocem ich związku jest 30-letni syn Caden (Billy Howle), który - podobnie jak jego ojciec - chce zostać jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Niestety jego autodestrukcyjne skłonności wymykają się spod kontroli i zaczynają zagrażać przyszłości rodzinnego biznesu.

Zobacz więcej:
Scenki z życia – sez. 4, odc. 7 – 8 - 17:30 (FOX Comedy)
Jett – sez. 1, odc. 3 - 20:00 (Cinemax)
Gentleman Jack – sez. 1, odc. 1 – 8 – 20:00 (HBO3)
4 Blocks – sez.1, odc. 5 - 6 – 0:45 (TVP1)

NIEDZIELA:

Paragraf 22 – sez.1, odc. 5
21:50
HBO3

Akcja serialu rozgrywa się we Włoszech podczas II wojny światowej. Głównym bohaterem jest bombardier amerykańskich sił powietrznych, który wyznacza swoim podwładnym coraz nowsze misje do wykonania przed zakończeniem służby. Serial pokaże w groteskowy sposób bezsens wojny – fabuła powstaje w oparciu o świetny Paragraf 22 autorstwa Josepha Hellera.

Zobacz także:
Nie ma lekko - sez. 3, odc. 11 – 12 - 16:00 (FOX Comedy)
Oszustka – sez. 1, odc. 4 - 20:10 (ale kino+)
Wiktoria – sez. 3, odc. 7 - 21:00 (HBO3)

Strony:

Źródło: fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV