Męska gra (1999)

Any Given Sunday

Męska gra

Nie ważne. kim jesteś. Nie ważne, z czego żyjesz. Zawsze znajdzie się ktoś, kto może zająć twoje miejsce. Ktoś młodszy, szybszy i silniejszy. Jeszcze niedawno trener Tony D'Amato (Al Pacino) prowadził drużynę futbolową 'Rekinów z Miami' do serii zwycięstw, które na trwałe zapisały się w historii amerykańskiego sportu. Dziś wszystko się zmieniło. Zawodnicy wykruszają się, kibice znajdują sobie nowych idoli, a lider drużyny, Jack Rooney (Dennis Quaid) czuje, że lata jego świetności mineły. D'Amato musi stawić czoła nieudanemu malżeństwu, dzieciom, które nie chcą go znać i nowej właścicielce drużyny, Christinie Pagniacci (Cameron Diaz), ktora nie kryje, że chętnie by się go pozbyła. Niech nikogo nie zwiodą pozory 'Męska gra' siły, sprytu i prawdziwej odwagi. I to nie tylko na boisku, gdzie obowiązują reguły fair play, o których w życiu codziennym mozna tylko pomarzyć. [opis dystrybutora]

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Zobacz w kinach

Brak emisji w mieście

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Timothy Olyphant

Timothy Olyphant

ur. 1968, kończy 51 lat

Jack Gleeson

Jack Gleeson

ur. 1992, kończy 27 lat

Michaela McManus

Michaela McManus

ur. 1983, kończy 36 lat

Tony Goldwyn

Tony Goldwyn

ur. 1960, kończy 59 lat

Tahmoh Penikett

Tahmoh Penikett

ur. 1975, kończy 44 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV