Iron Harvest (2019)

Iron Harvest

World of 1920+ to alternatywna wersja historii, w której już wówczas występował duży rozwój technologiczny. To z kolei spowodowało boom w zbrojeniówce. Zatem zamiast husarii konnej mieliśmy starcia z użyciem mechów i innych tego typu podobnych machin wojennych, których w realnym świecie nie było. Podłożem historycznym do gry jest Bitwa Warszawska stoczona w dniach 13–25 sierpnia 1920 w czasie wojny polsko-bolszewickiej. To właśnie tamte zdecydowane działania polskiego wojska zapobiegły bolszewickiemu szturmowi na Europę Zachodnią.

 • Premiera (Świat)

  31 grudnia 2019
 • Premiera (Polska)

  31 grudnia 2019
 • Kraj produkcji:

  Polska
 • Gatunek:

  RTS
 • Platforma:

  PC, PS4, Xbox One

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV