Genndy Tartakovsky

Genndy Tartakovsky
 • Data urodzenia:

  17 stycznia 1970 (49)
 • Miejsce urodzenia:

  Moskwa
 • Zawód:

  Scenarzysta, reżyser, producent
 • Stan cywilny:

  Żonaty (od 2001 roku z Dawn David)
 • Bio:

  Genndy Tartakovsky studiował na Columbia College w Chicago, a później na kalifornijskiej uczelni sztuki. Jest twórcą kreskówek m.in. Dwa głupie psy, Laboratorium Dextera, Samuraj Jack. W 2011 roku rozpoczął pracę w Sony Pictures Animation.  

W obsadzie (1)

Produkcje (1)

Scenariusze (1)

Twórczość (2)

Napisane książki (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV