Mark Pellegrino

Mark Pellegrino
 • Miejsce urodzenia:

  Los Angeles
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  185 cm
 • Zawód:

  Aktor, nauczyciel
 • Stan cywilny:

  żonaty
 • Bio:

  Mark Pellegrino jest nauczycielem aktorstwa w Playhouse West, w szkole, która została założona przez Roberta Carnegie. Trenuje m.in. sztuki walki, kickboxin, judo oraz karate. Popularność jako aktor zdobył dzięki roli Jacoba w serialu Lost oraz dzięki kreacji Lucyfera w Supernatural, choć starał się o rolę Castiela.    

W obsadzie (30)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV