Rebecca Hall

Rebecca Hall
 • Miejsce urodzenia:

  Londyn, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjka
 • Wzrost:

  175 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Stan cywilny:

  Mężatka
 • Bio:

  Rebacca Hall studiowała literaturę angielską w St Catharine's College przy Uniwersytecie w Cambridge. Jako aktorka debiutowała w 1992 roku rolą Sophy w miniserialu telewizyjnym pt.: The Camomile Lawn. W 2009 roku otrzymała nominację do Złotego Globu za kreację Vicky w obrazie pt.: Vicky Cristina Barcelona. W 2010 roku została nagrodzona BAFTA TV Award za rolę Pauli Garland w filmie pt.: Wilcze prawo: 1974.

W obsadzie (25)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV