A Rainy Day in New York - zwiastun nowego filmu Woody'ego Allena

Woody Allen opublikował na swoim Facebooku oficjalny zwiastun swojego nowego filmu, A Rainy Day in New York.

Woody Allen opublikował na swoim Facebooku oficjalny zwiastun swojego nowego filmu, A Rainy Day in New York.

Film A Rainy Day in New York jest jedną z produkcji, która była częścią umowy pomiędzy reżyserem, Woodym Allenem oraz platformą Amazon. Serwis streamingowy zdecydował się jednak odłożyć projekt na półkę, a powodem są oskarżenia skierowane w stronę twórcy, który miał dopuścić się molestowania seksualnego osoby nieletniej. Allen zdecydował się rozstrzygnąć sprawę w sądzie.

Teraz twórca na swoim Facebooku opublikował zwiastun produkcji, gdzie występują Timothée Chalamet, Selena Gomez, Elle Fanning, Rebecca Hall, Liev Schreiber oraz Jude Law. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery filmu, a także nie do końca wiadomo, gdzie będzie dystrybuowany. Będą to na pewno Włochy i kilka innych europejskich państw. Zobaczcie zwiastun:

Źródło: fb/Woody Allen

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV