Tim Curry

Tim Curry
 • Data urodzenia:

  19 kwietnia 1946 (73)
 • Miejsce urodzenia:

  Grappenhall, Anglia, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Anglik
 • Wzrost:

  175 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Tim Curry studiował na Uniwersytecie Cambridge oraz na Uniwersytecie Birmingham w Birmingham. Debiutował rolą kelnera w serialu telewizyjnym pt.: Television Theatre From... z 1968 roku. W 1993 roku otrzymał nominację do American Comedy Award za kreację Boyd Pinter w Passed Away. W 1994 roku był nominowany do Primetime Emmy za gościnny występ w produkcji pt.: Tales from the Crypt.

W obsadzie (39)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV