Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Agenci paranormalni (2017)

Ghosted

Śr. ocena 8

Znasz ten serial? Oceń!

0,0

Zgłoś błąd na stronie

Trailery i materiały video

Ghosted - trailer

Najnowsza recenzja redakcji

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Agenci Paranormalni (Ghosted) w nowym odcinku częściowo odsłania nam konwencję, w jakiej będzie się rozwijać. Nie wszystko gra idealnie.

Ten odcinek pokazuje, że podstawą komediowej części serialu Agenci paranormalni ma być relacja głównych bohaterów. To jest bardzo mocno akcentowane podczas całej przygody i zarazem tutaj rodzi się pewien problem. Chodzi tutaj o zbyt mocne oparcie tej relacji na sztampowych cechach charakterystycznych obu bohaterów. Max zaczyna różne niezręczne rozmowy, które zamiast bawić, zaczynają dosłownie wywoływać niezręczność, a Leroy jest twardy i nieugięty. To powinno lepiej współgrać ze sobą, a przez to ich rozmowy powinny bawić. A na razie czuć, że to nie zgrywa się na odpowiednim poziomie, bo zbyt wiele tych momentów jest nietrafionych lub nieudanych.

Nie brak jednak też plusów, bo ta relacja ma swoje zabawne momenty. Najlepiej wypada to podczas akcji, gdzie w ciemnym pomieszczeniu polują na zarażone dzieciaki. Wtedy ich dialogi potrafią dobrze się uzupełniać, a ich współpraca może się podobać. Są momenty zabawne, przerysowane (Max biegnący w zwolnionym tempie, by uratować Leroya) i dziwaczne. W tym miejscu serial pokazuje to, w jakim kierunku mogłoby się to rozwijać.

Wsadzenie Halloween do 2. odcinku sezonu jest pomysłem ciekawym, bo pozwala zobaczyć nowych bohaterów w dniu, który najwyraźniej jest najbardziej pracowity dla tej agencji. Przede wszystkim pozwala to poznać ich szefową, która zajmuje się kierowaniem innymi zespołami. To też buduje wrażenie większego świata oraz rozbudowanej agencji, gdzie naprawdę wiele się dzieje. Ciekawie też wygląda relacja urodziwej agentki z Maxem, gdzie wspomniana niezręczność potrafi dobrze rozbawić.

Znasz ten serial?

Oceń, jak Ci się podobał:

0,0

Agenci paranormalni na razie jest serialem, który kształtuje swoją tożsamość. Czuć w drugim odcinku, który jest troszkę słabszy od pilota, że nie wszystkie pomysły jeszcze dobrze się zgrywają. Idzie to jednak w dobrym kierunku.

Pokaż całą recenzję

Obsada

Sezony

Sezon 1:

 

 

Powiązane Artykuły

Norbert Zaskórski
-

Premiery seriali 2018 (styczeń-czerwiec). Daty w USA i w Polsce

Zaczynamy 2018 rok, co w telewizji oznacza nowe seriale oraz powracające sezony popularnych tytułów. W…

Adam Siennica
-

Seriale na październik 2017 – nowe tytuły i kolejne sezony

Wrzesień to tak naprawdę przedsmak sezonu serialowego, bo startuje on na poważnie w jego ostatnim…

Adam Siennica
1-

Premiery seriali – jesień 2017. Daty premiery w USA i w Polsce

Jesień 2017 to okres, na który czekają wszyscy fani seriali. Na ekranach pojawią się dziesiątki…

Adam Siennica
1-

Nowe seriale – jesień 2017. Zobacz zwiastuny i zdjęcia

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2017/2018. W artykule przybliżę Wam poszczególne…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.