Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

LA to Vegas walczy o pozostanie w ramówce. Twórcy chcą Willa Ferrella w obsadzie

Choć stacja FOX zaprezentowała już swoją ramówkę, przyszłość seriali LA to Vegas oraz Agenci paranormalni nadal pozostaje niejasna. Twórcy pierwszej z produkcji mają już pomysł na podniesienie swoich szans - chcą, by na ekranie pojawił się Will Ferrell.

Trwają czystki w wielkich stacjach amerykańskich i każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych serialach, które będą musiały opuścić ramówkę. W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze, jaka decyzja zostanie podjęta w przypadku produkcji LA to Vegas oraz Agenci paranormalni – zarówno jeden jak i drugi serial nie został jeszcze ani przedłużony ani skasowany. Dana Walden z FOX tłumaczy przypadek pierwszego z wspomnianych tytułów:

Jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji. Musimy upewnić się, że mamy wystarczająco dużo miejsca, by pozwolić serialowi na dalszy rozwój. I jeśli nie znajdziemy odpowiedniego sposobu, nie zrobimy tego.

-
-

Zgodnie z informacjami, twórcom serialu LA to Vegas bardzo zależy na tym, by jednak utrzymać się w ramówce. Jak podają dziennikarze portalu Deadline, w chwili obecnej mają oni rozważać angaż Willa Ferrella do obsady pierwszego odcinka 2. sezonu. Ferrell jest producentem wykonawczym tej produkcji, jednak nie pojawił się w żadnym z dotychczasowych odcinków.

W chwili obecnej nie są znane żadne szczegóły. Gdy zapadnie decyzja co dalej z serialem, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.