Przeczytaj w weekend

Fox zamawia nową komedię autorstwa Lil Rel Howery’ego

Decyzją Foxa anulowano takie seriale jak Brooklyn Nine-Nine, The Mick i The Last Man On Earth. Zamówiono jednak nowe produkcje.

Decyzją Foxa anulowano takie seriale jak Brooklyn Nine-Nine, The Mick i The Last Man On Earth. Zamówiono jednak nowe produkcje.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  rel 

Serial Rel został zrealizowany przez Howery'ego, a także Kevina Barnetta i Josha Rabinowitza. Całość inspirowana jest życiem tego pierwszego. Howrey wcieli się też w głównego bohatera, którego życiowym hasłem jest "zawsze wierz w siebie, a dojdziesz do wielkich rzeczy". Dowiaduje się jednak, że jego żona ma romans z fryzjerem. Próbuje odbudować swoje życie po rozwodzie jako samotny ojciec, szukający miłości, szacunku i nowego fryzjera.

Oprócz Howery'ego w serialu zobaczymy też Sinbada, Jess Moore i Jordana L. Jonesa. Serial jest produkowany przez 20th Century Fox Television. Wcześniej sieć zamówiła produkcję The Cool Kids. Przypomnijmy, że wczoraj zapadła decyzja o skasowaniu takich seriali jak Brooklyn Nine-Nine, The Last Man on Earth i The Mick.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: Fox

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV