Tag: piraci z karaibów: zemsta salazara

weekend
-

Zachwyty i rozczarowania 2017 roku – Norbert Zaskórski

Rok 2017 był bardzo udany dla kina, literatury i telewizji. Jednak zdarzyło się także kilka spektakularnych twórczych wpadek. Oto moje zachwyty i rozczarowania ostatnich dwunastu…

Michalina Reda
-

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – zobacz piękne szkice...

W sieci pojawiły się nowe szkice koncepcyjne z filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Zobaczcie galerię.

18 -

PETA poucza reżysera Piratów z Karaibów. Wszystko przez wymiotującą...

Organizacja PETA zwraca uwagę Jerry'emu Bruckheimerowi i apeluje do wszystkich reżyserów: Nie wykorzystujcie zwierząt na planie.

-

QUIZ: Jak dobrze znasz film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara?

Jeżeli widziałeś już najnowszą część przygód Kapitana Jacka Sparrowa koniecznie sprawdź swoją wiedzę w quizie na temat produkcji.

-

Box Office: Czy Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara na siebie zarobią?

Głośno się mówi o rozczarowującym otwarciu w box office filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Wygląda na to, że Disney nie będzie liczyć strat jak…

-

Box Office: Czemu Baywatch i Piraci z Karaibów 5 zarabiają mniej...

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara i Baywatch. Słoneczny patrol zadebiutował w świąteczny długi weekend majowy. Oba filmy osiągnęli wyniki poniżej oczekiwań.

spoilery
57 -
-

Box Office: Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara debiutują poniżej...

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, czyli 5. cześć serii zadebiutowała w kinach. Zajmuje pierwsze miejsce, ale wynik nie jest zgodny z oczekiwaniami.

spoilery
33 -

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – opis sceny po napisach

Byliśmy na pokazie prasowym filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Teraz, gdy wygasło embargo możemy Wam przedstawić szczegóły tej sceny. Będziecie wiedzieć, czy warto na…

weekend
58 -

Przekleństwo Jacka Sparrowa – rozmawiamy z Geoffreyem Rushem

Na długo zanim kapitan Hektor Barbossa podbił karaibskie morza, australijski mistrz sztuki aktorskiej Geoffrey Rush zdobył szturmem nie tylko kinowe ekrany, ale i teatralne deski.…

12 -

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – prezes Disneya o...

Zachodnie media informowały, że hakerzy szantażują Disneya. Jeśli nie dostaną pieniędzy, film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara wycieknie do sieci.

-

QUIZ: Jak dobrze znasz serię Piraci z Karaibów?

Przed pójściem do kina na nową część Piratów z Karaibów, koniecznie sprawdź swoją wiedzę na temat poprzednich filmów. Zapraszamy do rozwiązania quizu!