Repertuar kin Nowość Program TV

#42: We’re the Guardians of the Galaxy, bitch!

Moja impresja?

Corny, goofy, silly, sincere, romantic, thrilling, stylish, groovy, ridiculous, hilarious, sexy, insane, classy + marvelous tunes, good vibes and charming Pratt = FUN!!

– – –
Zgadzam się z przedstawioną recenzją na Hataku, i z recką na Filmwebie. Generalnie prosty film w odbiorze, przygodowa space opera z iskrą, humorem i w świetnym wizualnym stylu (kolorystyka) podparta genialnym soundtrackiem.

Marvin Gaye – „Ain’t No Mountain High Enough”

Już przy pierwszej scenie Iron-Man 3 czuć było, że połączenie retro klasyków z ekranizacją komiksów ma moc. Tutaj jest kwintesencja!

Oklaski również dla Chrisa Pratta. Z miśkowatego side-kicka, przez schudnięcie 30 kg, aż do pełnoprawnego łobuzerskiego herosa. Świetna rola.

Nie ma dużo więcej do dodania, wszyscy chwalą film za te same walory. I prawidłowo.

– – –
Dorzucić chciałem jeszcze tylko, że Marcin trafia w punkt pisząc [cytat]Czy mógłby być lepszy? Tak, bo fabule ewidentnie ciąży konieczność budowania od zera, ustalania relacji między bohaterami i wprowadzania uniwersum [/cytat]

To „przypadłość” na jaką cierpią niemal wszystkie ekranizacje o superbohaterach, które z założenia tworzone są jako pierwszy „odcinek serialu”. I w ten sposób niepisana zasada, że „sequel zawsze jest gorszy” nijak ma się to adaptacji historii rysunkowych. Wyjątek? Iron-Man 2. Reszta potwierdza, że drugie części są znacznie lepsze: The Dark Knight, X-Men 2, Spider-Man 2, The Amazing Spider-Man 2, Thor: The Dark World, Captain America Winter Soldier. Podobnie będzie i z Avengers Age of Ultron i Guardians of the Galaxy 2.

Jest więc na co czekać. A w międzyczasie co porobimy? „Something good, something bad or a bit of both?”

Bit of both it is !

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.