Przeczytaj w weekend

13 powodów – data premiery i teaser 2. sezonu

Netflix w końcu ogłasza, kiedy premiera 2. sezonu serialu 13 powodów. Teaser może zdradzać coś z fabuły.

Netflix w końcu ogłasza, kiedy premiera 2. sezonu serialu 13 powodów. Teaser może zdradzać coś z fabuły.

Adam Siennica

Adam Siennica

2. sezon serialu 13 Reasons Why zadebiutuje w Netflixe już 18 maja 2018 roku. Zobaczcie teaser:

Fabuła rozgrywa się tuż po śmierci Hanny. Niedługo ma rozpocząć się proces, a bohaterowie starają się emocjonalnie uporać z tym, co się stało. Ktoś jednak chce ukryć prawdę o jej śmierci. Pojawia się nowa tajemnica.

Źródło: Netflix / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV