1800 gramów - teledysk promujący film. Ania Dąbrowska i Grubson

1800 gramów to nowy film produkowany przez TVN Z Magdaleną Różczką w roli głównej. Premiera w listopadzie.

1800 gramów to nowy film produkowany przez TVN Z Magdaleną Różczką w roli głównej. Premiera w listopadzie.

Adam Siennica

Adam Siennica

1800 gramów ma być poruszającą emocje widzów filmem, które mają być też zawarte w teledysku do utworu: 1800 gramów (Gdy wiem, że jesteś). Ania Dąbrowska oraz Grubson go wykonują, a słynny raper zadebiutował również w filmie jako aktor.

W obsadzie znajdują się Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, czy Anna Próchniak

Opis fabuły 1800 gramów według Kino Świat:

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Rożczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

1800 gramów - premiera w listopadzie.

Źródło: Kino świat / zdjęcie główne: TVN / Kino Świat

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV