6. sezon „The Walking Dead” – Xander Berkeley w obsadzie

Gwiazda seriali "24 godziny" i "Nikita" - Xander Berkeley dołączył do obsady 6. sezonu "The Walking Dead". Producenci nie chcą ujawnić, kogo zagra.

Gwiazda seriali "24 godziny" i "Nikita" - Xander Berkeley dołączył do obsady 6. sezonu "The Walking Dead". Producenci nie chcą ujawnić, kogo zagra.

Xander Berkeley zagra w 6. sezonie "The Walking Dead" kluczową rolę i dołączy do stałej obsady produkcji stacji AMC (ma występować również w 7. serii). Amerykańskie media nie ujawniają w jaką postać się wcieli, bowiem producenci wszelkie szczegóły trzymają w tajemnicy.

Wiadomo jedynie, że Berkeley nie zagra popularnej komiksowej postaci o imieniu Negan. Ale bohater, w którego się wcieli może mieć z nim pewne powiązania.

Czytaj także: Przeciętna widownia premiery „The Bastard Executioner”

Berkeley zadebiutuje w serialu w 2. połowie 6. sezonu, co oznacza, że na ekranie zobaczymy go dopiero na przełomie lutego i marca 2016 roku.

Premiera nowych odcinków "The Walking Dead" w Polsce na FOX już 12 września!

Źródło: TVLine / Fot. AMC

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV