Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Philips wprowadza na polski rynek monitor 4K dla konsolowców

Zazwyczaj konsolowców kojarzymy ze sprzętem podpiętym do dużego telewizora w salonie. Inżynierowie Philipsa postanowili przełamać ten stereotyp - ich 32-calowy monitor to sprzęt zaprojektowany dla graczy konsolowych, a nie pecetowych.

Zazwyczaj konsolowców kojarzymy ze sprzętem podpiętym do dużego telewizora w salonie. Inżynierowie Philipsa postanowili przełamać ten stereotyp - ich 32-calowy monitor to sprzęt zaprojektowany dla graczy konsolowych, a nie pecetowych.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  konsole 

Philips wprowadza na polski rynek nowy monitor z serii Momentum, model 326M6VJRMB, który ma być hybrydą telewizora oraz monitora gamingowego. W tym 32-calowcu zamontowano matrycę 4K kompatybilną z funkcją HDR. To dzięki niej konsolowcy będą mogli cieszyć się obrazem w wysokiej rozdzielczości, który charakteryzuje się szerokim gamutem kolorów. Oznacza to, że w tytułach takich jak Anthem czy Battlefield V gracze zostaną uraczeni feerią barw, wybuchami i efektami świetlnymi wyglądającymi nadzwyczaj naturalnie i wyraziście. Matryca ma czas reakcji rzędu 4 ms i współpracuje z technologią Adaptive-Sync, która zredukuje efekt rwania obrazu.

Tym, co wyróżnia ten sprzęt na tle konkurencji, jest przede wszystkim system Ambiglow, czyli podświetlenie sceniczne rozświetlające ścianę za monitorem barwami, które korespondują z tym, co widzimy na ekranie. Dzięki tej technologii gracze odniosą wrażenie, że obraz wylewa się z ramek.

Projektanci wyposażyli monitor także w zintegrowane głośniki o mocy 5W. Z pewnością nie zastąpią porządnego kina domowego, ale zintegrowana technologia optymalizacji dźwięku DTS Sound, ma pomóc w wydobyciu ze ścieżki audio wszystkich detali. System automatycznej optymalizacji brzmienia zadba o to, aby wybuchy rozchodziły się z zauważalnym dudnieniem, a kwestie dialogowe wyraźnie odcinały się od dźwięków otoczenia.

Philips 326M6VJRMB dysponuje szeregiem dość standardowych złącz. Znajdziemy tu jeden DisplayPort 1.5, trzy HDMI 2.0 oraz cztery porty USB 3.0, z czego dwa z funkcją szybkiego ładowania, która może sprawdzić się w roli ładowarki zastępczej do urządzeń mobilnych. Za to wszytko przyjdzie nam zapłacić 2579 zł.

Źródło: Philips

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV