Przeczytaj w weekend

A&E zamawia „Longmire” z gwiazdą „Battlestar Galactica”

Stacja A&E zamówiła 10-odcinkowy sezon serialu "Longmire" opartym na serii kryminalnych powieści Craiga Johnsona, w którym Katee Sackhoff gra zastępcę szeryfa.

Stacja A&E zamówiła 10-odcinkowy sezon serialu "Longmire" opartym na serii kryminalnych powieści Craiga Johnsona, w którym Katee Sackhoff gra zastępcę szeryfa.

Adam Siennica

Adam Siennica

Bohaterem jest Walt Longmire (Robert Taylor z "Matriksa"), charyzmatyczny szeryf hrabstwa Absaroka. Od roku jest wdowcem, ale chowa ból za śmiałą twarzą i inteligencją. Sackhoff wcieli się w zastępczynię szeryfa Walta.

W obsadzie są także Lou Diamond Phillips (Stargate Universe), Bailey Chase i Cassidy Freeman. Chris Chulack wyreżyserował pilota na podstawie scenariusza Hunta Baldwina i Johna Coveny'ego, którzy są producentami wykonawczymi z Greerem Shephardem i Mike'iem Robinem.

Data emisji nie jest znana.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV