Przeczytaj w weekend

A Plague Tale: Innocence to zamknięta historia

A Plague Tale: Innocence musi graczom wystarczyć. Twórcy oznajmili, że gra stanowi zamkniętą całość i nie są planowane żadne dodatki do niej.

A Plague Tale: Innocence musi graczom wystarczyć. Twórcy oznajmili, że gra stanowi zamkniętą całość i nie są planowane żadne dodatki do niej.

Wydana przed kilkoma dniami gra A Plague Tale: Innocence okazała się być pozytywnym zaskoczeniem. Niebawem na łamach naEKRANIE.pl będziecie mogli przeczytać recenzje, ale już teraz mogę zdradzić, że jest dobrze. Smucić może wiadomość, jaką twórcy przekazali graczom. Okazuje się bowiem, że mroczna przygoda rodzeństwa de Rune nie będzie w żaden sposób kontynuowana.

Sebastien Renard, który odpowiadał za narrację w grze, poinformował, że tytuł stanowi zamkniętą opowieść, kompletną historię i nie ma planów jej dalszego rozwijania. A Plague Tale: Innocence nie doczeka się więc żadnych dodatków czy kontynuacji  - przynajmniej takie jest stanowisko twórców na ten moment. Wiemy natomiast, że już teraz pracują oni nad kolejnym projektem.

Źródło: starnews.ca / fot. Focus Home Interactive

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV