Przeczytaj w weekend

Skull & Bones opóźnione. W piracką przygodę zagramy w przyszłym roku

Premiery w tym roku jednak nie będzie. Ubisoft po raz kolejny opóźnia wydanie Skull & Bones.

Premiery w tym roku jednak nie będzie. Ubisoft po raz kolejny opóźnia wydanie Skull & Bones.

Ubisoft, podczas spotkania z inwestorami, a następnie w opublikowanym raporcie, potwierdził, że gra Skull and Bones nie zostanie wydana w tym roku. Produkcję zapowiedziano jeszcze w roku 2017, później datę premiery ustalono na rok 2019. Teraz zaś wygląda na to, że premiery możemy spodziewać się dopiero w przyszłym roku.

Powodów przesunięcia premiery gry nie zdradzono. Podano jedynie, że opóźnienia wynikają z chęci "dopracowania gry", co w przypadku obsuw jest doskonałą wymówką. Nową datą wydania tej produkcji jest przyszły rok fiskalny, który dla wydawcy rozpoczyna się w kwietniu 2020. Oby ten czas nie poszedł na marne i kiedy w końcu Skull and Bones się ukaże, będziemy mogli powiedzieć, że te dodatkowe miesiące zostały przez twórców doskonale spożytkowane.

Tymczasem przypomnijmy sobie zwiastun gry, który stworzyli nasi specjaliści z Platige Image.

Źródło: eurogamer.net / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV