Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Assassin's Creed Unity za darmo. Ubisoft wspiera odbudowę Notre Dame

Francuska firma nie tylko rozdaje Assassin's Creed: Unity za darmo. Przeznaczono również 500 tysięcy euro na odbudowę Notre Dame.

Francuska firma nie tylko rozdaje Assassin's Creed: Unity za darmo. Przeznaczono również 500 tysięcy euro na odbudowę Notre Dame.

Ubisoft postanowił wesprzeć odbudowę katedry Notre Dame, która ucierpiała w niedawnym pożarze. Francuska firma przeznaczyła na ten cel 500 tysięcy euro i zachęca również innych do wspierania tej inicjatywy. Przygotowano również coś dla graczy - przez najbliższy tydzień gra Assassin’s Creed: Unity w wersji na pecety (uPlay) będzie dostępna za darmo w sklepie Ubisoftu.

Assassin’s Creed: Unity to gra z 2014 roku, której akcję osadzono w Paryżu w czasie rewolucji francuskiej. Deweloperzy i artyści zadbali o wierne odwzorowanie znanych miejsc i zabytków- w tym właśnie katedry Notre Dame.

Notre Dame to integralna część Paryża, miasta z którym jesteśmy związani. Zobaczenie tego zabytku w takim stanie miało na nas duży wpływ. W świetle poniedziałkowych wydarzeń postanowiliśmy przeznaczyć 500 tysięcy euro na odnowienie i odbudowę Katedry. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wsparcia. Dodatkowo postanowiliśmy dać wszystkim szansę na doświadczenie piękna Notre Dame. Przez tydzień rozdajemy Assassin's Creed: Unity na PC za darmo dla wszystkich, którzy by chcieli sprawdzić ten tytuł - możemy przeczytać w komunikacie firmy Ubisoft.

Źródło: news.ubisoft.com / fot. Ubisoft

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV