Assassin's Creed Unity za darmo. Ubisoft wspiera odbudowę Notre Dame

Francuska firma nie tylko rozdaje Assassin's Creed: Unity za darmo. Przeznaczono również 500 tysięcy euro na odbudowę Notre Dame.

Francuska firma nie tylko rozdaje Assassin's Creed: Unity za darmo. Przeznaczono również 500 tysięcy euro na odbudowę Notre Dame.

Ubisoft postanowił wesprzeć odbudowę katedry Notre Dame, która ucierpiała w niedawnym pożarze. Francuska firma przeznaczyła na ten cel 500 tysięcy euro i zachęca również innych do wspierania tej inicjatywy. Przygotowano również coś dla graczy - przez najbliższy tydzień gra Assassin's Creed: Unity w wersji na pecety (uPlay) będzie dostępna za darmo w sklepie Ubisoftu.

Assassin's Creed: Unity to gra z 2014 roku, której akcję osadzono w Paryżu w czasie rewolucji francuskiej. Deweloperzy i artyści zadbali o wierne odwzorowanie znanych miejsc i zabytków- w tym właśnie katedry Notre Dame.

Notre Dame to integralna część Paryża, miasta z którym jesteśmy związani. Zobaczenie tego zabytku w takim stanie miało na nas duży wpływ. W świetle poniedziałkowych wydarzeń postanowiliśmy przeznaczyć 500 tysięcy euro na odnowienie i odbudowę Katedry. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wsparcia. Dodatkowo postanowiliśmy dać wszystkim szansę na doświadczenie piękna Notre Dame. Przez tydzień rozdajemy Assassin's Creed: Unity na PC za darmo dla wszystkich, którzy by chcieli sprawdzić ten tytuł - możemy przeczytać w komunikacie firmy Ubisoft.

Źródło: news.ubisoft.com / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV