ABC Family anuluje „Ravenswood”, spin-offa „Słodkich kłamstewek”

Stacja ABC Family podjęła decyzję o zakończeniu produkcji Ravenswood, spin-offa Słodkich kłamstewek po pierwszym sezonie.

Stacja ABC Family podjęła decyzję o zakończeniu produkcji Ravenswood, spin-offa Słodkich kłamstewek po pierwszym sezonie.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Produkcja zanotowała całkiem przyzwoity start w ramówce ABC Family, notując oglądalność powyżej 2 mln widzów. Jesienny finał zgromadził przed telewizorami ledwie 1,1 mln widzów i emitowany był bez wsparcia Słodkich kłamstewek. Ravenswood powróciło do ramówki w styczniu, ale notowało dwa razy słabszą oglądalność niż "PLL". Dlatego też ABC Family podjęła decyzję o anulowaniu projektu po wyemitowaniu dziesięciu odcinków.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV